İhlas Mağazası, Türkiye’de 160’ıncı mağazasını Adana’ya açtı. Mağaza, düzenlenen törenle kapılarını vatandaşlara açtı.

İhlas Pazarlamaya ait Adana’da ki 10. mağaza Seyhan ilçesi Vefa Caddesi’nde törenle hizmete açıldı. Törene, birim müdürleri ve mağaza yetkilileri katıldı. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı mağaza, kurdele kesimi ve duanın ardından kapılarını vatandaşlara açtı.

“Aramızda ayrı bir bağ var”

Palo Alto Strata, Prisma ve Cortex platformları için otonom siber güvenliği artırdı Palo Alto Strata, Prisma ve Cortex platformları için otonom siber güvenliği artırdı

Mağazanın açılışında konuşan İhlas Pazarlama Adana Bölge Müdürü Cumali Geleri, “Son 3 yıldan bu yana İhlas mağazaları, cadde mağazacılığı konusunda hamle yaptı. Mağazamızda dünya genelinde bilinen, tercih edilen markalara ağırlık veriyoruz. Fiyatlarımız çok uygun. Türkiye’nin en uygun mağazalarından bir tanesiyiz. Bizim müşterilerimizle aramızda ayrı bir bağ var. Cebinde kredi kartı varmış, parası varmış çok önemli değil. Mağazamıza geldiğinde hesabını açtırıp aylık taksitlerini ödüyor” dedi.

“Güzel indirimler var”

Açılışa özel indirimler yaptıklarını anlatan Geleri, “Birçok üründe indirim yaptık. Güzel indirimler var ve müşterilerin ilgisi güzel. Burası bizim için güzel bir lokasyon. Adana’nın batısına burada hizmet veriyoruz. İlerleyen günlerde üst katlarda da satış ofisleri kurarak güzel bir kompleks olacak burada” ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha