Milletvekili Erol: ’’Elazığspor’un şampiyonluğunda herkesin, siyasi düşüncesi ne olursa olsun aynı noktada birleştiğini gördük’’ Milletvekili Erol: ’’Elazığspor’un şampiyonluğunda herkesin, siyasi düşüncesi ne olursa olsun aynı noktada birleştiğini gördük’’

Muş 1984 ile Tokat Belediye Plevne arasındaki mücadeleyi yönetecek hakemler açıklandı. Maçın adil bir atmosferde geçmesi için deneyimli hakemler görev alacak.

Hakemlerin Profili ve Deneyimi:

Play-off maçının orta hakemi olarak görev yapacak olan Oğuzhan Aksu, A Klasman hakemlerinden biri ve Mersin'den geliyor. Oğuzhan Aksu'nun yanı sıra, maçın yardımcı hakemleri olarak Antalya'dan Serdar Soydan ve Malatya'dan Harun Reşit Güngör görev alacak. İkili, kıdemli yardımcı hakem olarak biliniyorlar. Dördüncü hakem olarak ise Adana'dan B Klasman hakemi Doğukan Yıldırım seçildi.

 Bu maç, hem Muş 1984 hem de Tokat Belediye Plevne için oldukça önemli. Play-off serisinde elenmemek için mücadele edecek olan takımlar, hakemlerin adil yönetimi sayesinde sahada en iyi performanslarını sergilemeye çalışacaklar.