Kocaeli'de bebek arabasının katlanmaması üzerine özel halk otobüsü sürücüsü iddiaya göre bir aylık bebekle ile birlikte 4 kadını arabadan indirdi. Arkalarından "Yürü" diye bağıran sürücünün önü bebeğin babası tarafından kesildi. Tarafların birbirini tehdit ettiği tartışmayı araya giren vatandaşlar ayırdı.

Kocaeli, bebek arabasının katlanmaması üzerine yaşanan bir tartışmaya sahne oldu. Bir özel halk otobüsünde, 1 aylık bebekleriyle seyahat etmekte olan dört kadın, sürücünün bebek arabasını katlamaları yönündeki uyarısına, arabasının katlanamadığını belirterek yanıt verdi. Bunun üzerine sürücü, kadınları ve bebeklerini araçtan indirmekte ısrar etti. Kadınların araçtan indirilme anı ve sürücünün onlara yönelik "Yürü" şeklindeki bağırışları, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Ayrıca, sürücünün olayı kaydeden vatandaşlara yönelik alaycı tavırları da görüntülere yansıdı.

Durumu öğrenen bebeğin babası, otobüsün önünü keserek sürücü ile tartışmaya başladı. Tartışma esnasında, her iki tarafın da birbirlerine yönelik tehditler sarf ettiği duyuldu. Babanın, "Ramazan bitsin, seninle özellikle ilgileneceğim. Sana bu hattı dar edeceğim" şeklindeki sözleri ile sürücünün, "Hadi dene. Seni mermi manyağı yaparım" şeklindeki karşılığı, gerginliği artırdı. Neyse ki, olay yerinde bulunan diğer vatandaşların araya girmesiyle tartışma büyümeden sona erdi.

A W173694 03 Tokathaber

Alev topuna dönen kamyondan geriye demir yığını kaldı Alev topuna dönen kamyondan geriye demir yığını kaldı

A W173694 02 Tokathaber

A W173694 01 Tokathaber

Kaynak: İHA