Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Pazar Belediye Başkanı seçilen Şerafettin Pervanlar, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri sonrası, görevi ilçe halkının teveccühü ile tekrar üstlenmenin gururunu yaşadığını belirtti. Pervanlar, bu anlamlı zaferin ardından, kendisine destek veren Pazar halkına, siyasi destekçilerine ve tüm gönül dostlarına teşekkürlerini iletti.

Pervanlar, "Memleket ehline emanet. Teşekkürler Pazar'ım," diyerek, Pazar ilçesinin refahı ve gelişimi için canla başla çalışma sözü verdi. Milletvekili Yücel Bulut, Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, ilçe teşkilatının değerli üyeleri ve her zaman yanında olan kıymetli gönül dostlarına özel teşekkürlerini sundu. Pervanlar, bu desteklerin, kendisine olan güvenin bir göstergesi olduğunu ve bu güvene layık olmak için tüm gücüyle çalışacağını vurguladı.

Seçim sürecinde ve sonrasında gösterilen birlik ve beraberlik ruhu, Pervanlar'ın yönetim anlayışının temel taşlarından biri olacak. Belediye Başkanı olarak, Pazar'ın her köşesine dokunacak projeleri ve hizmetleri hayata geçirmeyi hedefleyen Pervanlar, "Biz, Pazar için varız. İlçemizin her bir ferdi için çalışacak, Pazar'ımızı daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir yer haline getirmek için elimizden geleni yapacağız," dedi.

Pervanlar'ın öncelikleri arasında, sosyal projeler, altyapı ve çevre düzenlemeleri, eğitim ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi gibi konular yer alıyor. Ayrıca, Pazar'ın turizm potansiyelini artırarak, yerel ekonomiye katkı sağlamak ve işsizlik oranını düşürmek de hedefler arasında. Pervanlar, gençler ve çocuklar için spor ve kültürel aktivitelerin desteklenmesine de büyük önem veriyor.

Tokat'tan Seçilen CHP'li Belediye Başkanları, Yerel Yönetimler Çalıştayı'na Katıldı Tokat'tan Seçilen CHP'li Belediye Başkanları, Yerel Yönetimler Çalıştayı'na Katıldı

Seçim zaferinin, Pazar için yeni bir başlangıç olduğunu ifade eden Pervanlar, "Bu görev, bize Pazar halkının güvenini ve sevgisini bir kez daha göstermiştir. Şimdi bu güvene layık olma zamanı. Birlikte çalışarak, Pazar'ımızı daha güzel günlere taşıyacağız," şeklinde konuştu.

Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar'ın bu teşekkür mesajı ve ileriye dönük planları, ilçe halkı tarafından büyük bir umut ve beklenti ile karşılandı. Pervanlar'ın liderliğinde, Pazar'ın gelişimi ve halkın refahı için atılacak adımlar, ilçenin geleceğini şekillendirecek.

Muhabir: Kenan Kayhan