Bakan Işıkhan: "Ülkemiz istihdam rakamlarında tarihinin en yüksek seviyesine  ulaştı" Bakan Işıkhan: "Ülkemiz istihdam rakamlarında tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı"

Elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği alanında faaliyet yürüten, İstanbul merkezli TEKNOSA, 2020 yılı itibarı ile 68 ilde 211 mağaza ve 97 bin metrekare üzerinde satış alanında hizmet veriyor. 
TeknoClub Nedir? 
TeknoClub, Teknosa üyelerine indirim ve faydalar sağlayan bir sadakat programıdır. TeknoClub üyeliğinizle indirimler, sürpriz hediyeler ve özel ayrıcalıklardan faydalanırken aynı zamanda harcadıkça kazanıyor. Hemen TeknoClub’a katılın ve siz alışveriş yaptıkça Teknosa sizin için daha çok indirim yapsın!
APPLE WATCH MODELLERİNDE YÜZDE 10 İNDİRİM
Teknosa, giyilebilir teknolojide bir indirim fırsatı sundu. TeknoClub üyelerine özel Apple Watch modellerinde geçerli yüzde 10'a varan avantajlı fiyatlar Teknosa'da! Son gün: 8 Nisan.
Arıca TeknoClub'lılara özel CarrefourSA'da 300 TL Puan, TatilBudur'da 1.500 TL indirim, Kiğılı'da %15 indirim ve daha birçok kampanya Teknosa'da. 

Editör: Mihriban Koçaker