Tokat'taki vatandaşlar için İş Bankası'ndan heyecan verici bir kampanya! İş Bankası, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile Tokat'ta ilk kez müşteri olacak kişilere yönelik bir yıl süreyle EFT ve havale işlemlerini ücretsiz yapma fırsatı sunduğunu açıkladı. Bu kampanya, bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşterileri kapsayacak şekilde tasarlandı.

Nasıl İş Bankası Müşterisi Olunur?

İş Bankası'nın İşCep uygulaması üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" butonuna tıklayarak birkaç dakika içinde kolayca müşteri olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için İş Bankası'nın online platformlarını kullanarak müşteri olmanız ve bir yıl boyunca herhangi bir işlem ücreti ödememeniz mümkün.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya, İşCep'ten İş Bankası müşterisi olanlar için geçerli olup, 1 yıl süreyle tanımlanacak. Tek seferde yapılacak en fazla 211.100 TL'lik işlemleri kapsayacak. Ancak, mesai saatleri dışında yapılan FAST işlemleri ve tatil günlerinde gerçekleştirilen EFT/FAST işlemleri bu kapsamın dışında tutulacak. Aynı şekilde, mesai saatleri dışı ve geç saatlerde yapılan EFT/FAST, EFT saatleri dışında gerçekleştirilen EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile KKTC Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri de istisna kapsamında olmayacak.

Vestel'e "Sürdürülebilirlik Yönetimi" ödülü Vestel'e "Sürdürülebilirlik Yönetimi" ödülü

İstisna tanımlamaları, İşCep "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği ile İş Bankası müşterisi olunduktan sonraki 7 iş günü içinde yapılacak. Kampanya, yalnızca İşCep ve İnternet Şubesi'nden gerçekleştirilecek işlemler için geçerli olacak.

İş Bankası, kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutuyor. Bu nedenle, Tokat'ta yaşayan ve bankacılık işlemlerinde tasarruf etmek isteyen vatandaşların, bu fırsattan yararlanmak için hemen harekete geçmeleri öneriliyor. İş Bankası'nın bu özel kampanyası sayesinde, yeni müşteriler bir yıl boyunca EFT ve havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirme imkanı bulacak.

Editör: Haber Merkezi