Yeniden Refah Partisi'nin Tokat Belediye Başkan adayı Muhammed Baki Güzey, basın toplantısında şehrin geleceğine yönelik kapsamlı ve detaylı bir vizyon paylaştı. Güzey, "Yeniden Refah Partisi olarak, belediyecilik anlayışımızı yolsuzlukla mücadele, kamu malına saygı ve belediye işlemlerinde tam bir şeffaflık üzerine kurulu bir yönetim anlayışı ile şekillendirmekteyiz. Bu anlayış, Tokat'ın kalkınması sürecinde milli ve manevi değerlere öncelik verecek ve şehrimizi modernize ederken aynı zamanda yaşam kalitesini artıracaktır," dedi.

Kapsamlı ve İnsan Odaklı Projeler

Güzey, Tokat'ın karşı karşıya olduğu çeşitli sorunlara yönelik olarak tasarladıkları projeleri anlattı: "Projelerimiz arasında, engellilere yönelik olarak 'Engelsiz Şehir Ofisi' kurmayı, kadınlar ve çocuklar için 'Refah Kreşleri' açmayı ve 'Kentsel Dönüşüm Başkanlığı' ile şehrimizi yeniden şekillendirmeyi hedefliyoruz. Bu projeler, şehrimizi sosyal ve ekonomik olarak kalkındırma hedefimize ulaşmada kritik bir rol oynayacak."

Başkan Gürkan: “Bayramlar, birlik, beraberlik ve dayanışma günleridir” Başkan Gürkan: “Bayramlar, birlik, beraberlik ve dayanışma günleridir”

Liyakat ve Eşitlik Üzerine Sözler

Güzey, belediyecilikte liyakat ve eşit hizmet anlayışına büyük önem verdiklerini belirterek, "Tüm çalışanlarımıza eşit haklar sağlamayı ve işe alımlarda liyakat esasını benimsemeyi taahhüt ediyoruz. Bu adımlarla, adil ve adaletli bir yönetim anlayışını benimseyerek, her vatandaşımıza kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz," şeklinde konuştu.

Tokat için Umut Verici Bir Gelecek Vizyonu

Güzey, toplantıda, Tokat için planladıkları projelerle şehrin sosyal ve ekonomik olarak nasıl kalkınacağını detaylı bir şekilde anlattı. "Bu projelerle, şehrimizin ihtiyaçlarını karşılamayı ve vatandaşlarımızın refahını artırmayı hedefliyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak, Tokat'ı modern bir şehir haline getirirken, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik cesur ve yenilikçi adımlar atmaya hazırız," diyerek Tokat için umut verici bir geleceğin müjdecisi oldu.

 

Editör: Haber Merkezi