Patiswiss markasının CEO'su, Elif Aslı Tunaoğlu'nun uslubu hakkında yapılan eleştiriler sebebiyle Sosyal medya platformu X'teki (#patiswiss) ve (#migros) başlıkları gündem oldu. 

İddiaya göre bir müşterinin şikayeti üzerine Tunaoğlu; "Karşında senin dev MİGROS ve biz varız." ifadelerini kullandı

Marketten aldığı çikolataların küflü çıktığını iddia eden kadın çikolatanın görsellerini internetten paylaşıp şikayet etti. Buna karşın yine iddiaya göre Şirketin CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'nun cevabı eleştirilere yol açında gündem oldu. 

TUNAOĞLU BİR PAYLAŞIM YAPTI

Meteoroloji sel, yıldırım uyarısı yaptı, Peki Tokat etkilenecek mi? Meteoroloji sel, yıldırım uyarısı yaptı, Peki Tokat etkilenecek mi?

Son olarak sosyal medya hesabından Patiswiss sayfası üzerinden bir paylaşımı paylaşan Tunaoğlu, "Patiswiss Markası larak ürünlerimizin raf ömrü boyunca taze ve sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Her geri bildirimi, ürünlerimizi geliştirmek için fırsat olarak görüyoruz. Müşterimizin yaşadığı olumsuz deneyimden dolayı derin bir özür diler, sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağımızı kamuoyuna seygı ile duyururuz. PATISWISS" ifadelerine yer verdi. 

Muhabir: Mihriban Koçaker