Küçükçekmece, Mehmet Akif Mahallesi'nde dün akşam saat 21.00 sıralarında, yabancı uyruklu iki grubun karıştığı bıçaklı kavgada kan aktı. Henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü başlayan tartışma, hızla şiddetli bir kavgaya dönüştü. Olay sırasında, bir grup üyesi diğer gruptan bir kişiyi bıçakla ağır yaraladı. Saldırganlar olay yerinden uzaklaşırken, çevredekilerin ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine ivedilikle yönlendirildi. Ağır yaralanan yabancı uyruklu şahıs, ambulansla hastaneye sevk edilirken, olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlatırken, olay yeri inceleme birimleri detaylı bir çalışma yürüttü.

Olaya tanık olan Uğur Gül, “İlk başta telefoncunun içinde tartışma yaşandı. Kalabalık grup kapının önüne çıktı. 15-20 kişi toplandı. Daha sonra bıçakla birbirlerine girmişler. Bir kişi sırtından bıçaklanmış. Daha sonra yaralı düştü kaldı. Hepsi yabancı uyrukluydu. Bıçaklayanlar kaçtı. Polis ekipleri hızlıca geldi. Ambulans da geldi, yaralıyı alıp götürdü” dedi.

Polis ekipleri, kaçan şahısları yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

A W174873 01 Tokathaber

Erbaa'da Kadın Sürücü Biber Gazı Kullandı: Park Kavgasında Tansiyon Yükseldi Erbaa'da Kadın Sürücü Biber Gazı Kullandı: Park Kavgasında Tansiyon Yükseldi

A W174873 02 Tokathaber

A W174873 03 Tokathaber

A W174873 04 Tokathaber

Kaynak: İHA