Tokat'ın interaktif voleybol sayfası Tokat Bld Plevne Voleybol insgram hesabında yapılan 'Plevnemizi geri istiyoruz' paylaşımıyla Tokat'ın yeni belediye başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu'ndan önümüzdeki sezon için takımın tekrar eski günlerine kavuşması için gerekli adımı atması talep edildi. 

Takım eski günlerine kavuşacak mı?

Türk Telekom eSüper Lig'de Büyük Final, dev heyecana sahne oldu Türk Telekom eSüper Lig'de Büyük Final, dev heyecana sahne oldu

'Plevnemizi geri istiyoruz' çağrısıyla Yazıcıoğlu'na "Dün yapılan yerel seçimler sonucunda şehrimizin yeni belediye başkanı ve aynı zamanda kulübümüzün yeni başkanı olan olan sayın Mehmet Kemal Yazıcıoğlu'nu tebrik ederiz. Bilindiği üzere 30 yıllık voleybol geçmişi olan kulübümüz geçtiğimiz yıl profesyonel liglerde haklarını dondurmuştu. Sayın başkanımızdan beklentimiz önümüzdeki sezon için takımımızı tekrar eski günlerine kavuşması için gerekli adımı atmasıdır. Atacağına da inancımız tamdır." mesajı gönderildi. 

Yazıcıoğlu'ndan söz

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, sayfanın paylaşımına kayıtsız kalmadı ve mesaja cevap verdi.  Yazıcıoğlu, "Tokat Belediye Plevnespor TÜM KULVARLARDA mücadele verecek. Söz veriyorum" yanıtını verdi. 

Muhabir: Mihriban Koçaker