Başakşehir, Bahçeşehir Mahallesi'nde bir Hint restoranının önünde motosikletli iki şahıs tarafından gerçekleştirilen el bombası saldırısının ardından hasar gören iş yerleri görüntülendi. Patlama anını ve sonrasını anlatan Alican Demir, olay sırasında aracını park etmekteyken yaşanan patlamayı duyduğunu ve bölgede bu tür olayların son zamanlarda artış gösterdiğini ifade etti. Bahçeşehir Gölet mevkiinde yaşanan saldırı sonucunda restoran ve çevresindeki iş yerlerinin camlarının kırıldığı bildirildi.

Kendini ’polis ve savcı’ olarak tanıtıp altın ve paraları alan dolandırıcı yakalandı Kendini ’polis ve savcı’ olarak tanıtıp altın ve paraları alan dolandırıcı yakalandı

A W175340 02 Tokathaber

Başakşehir'de el bombasıyla düzenlenen saldırıda hasar alan iş yerleri görüntülendi. Patlama anında aracını park ederken patlamayı duyan Alican Demir, "Ben aracımı park ederken patlama sesini duydum. Bu civarda son zamanlarda çok fazla bu tarz şeyler olmaya başladı" dedi.

A W175340 03 Tokathaber

Olay, gün gece saatlerinde Başakşehir Bahçeşehir Mahallesi’nde gerçekleşti. Bahçeşehir Gölet mevkii diye adlandırılan noktada yabancı uyruklu kişilerin işletmesinde olan Hint Restaurantı önüne motosikletli 2 kişi tarafından atılan el bombasının verdiği tahribat ile restaurant ve çevredeki iş yerlerinin camları kırıldı. El bombasının atıldığı yer ve çevresi görüntülenirken olay anında aracını park ederken sesleri duyan bir kişi o anları anlattı.

Muhabir: Burhan Arar