Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı gezi ve kültür programı "Bir Yolculuk Hikayesi"nin Tokat bölümü, YouTube kanalında büyük ilgi görüyor.

Alp Kırşan ile Bir Yolculuk Hikayesi

Ekranların sevilen yüzü Alp Kırşan’ın sunumuyla NTV ekranlarında yer alan ve tren ile Türkiye’nin dört bir yanını gezerek izleyicilerle buluşturan program “Alp Kırşan ile Bir Yolculuk Hikayesi” geçtiğimiz yıl Tokat bölümü ile ekranlarda yerini aldı.Alp2 Tokat Haber

Tokat’ın Kültürel ve Tarihi Zenginlikleri

Alp Kırşan’ın tren ile Ankara’dan yola çıkarak Tokat’ı ziyaret ettiği bu bölüm, Tokat’ın kültürel, tarihi ve gastronomik miraslarını gurbetteki Tokatlıların ve Tokat’ı merak eden kişilerin evine getirdi. Alp Kırşan’ın pozitif enerjisi ve eşsiz sunumuyla Tokat’ın televizyon ekranlarında ayrı bir keyif sunduğu program, YouTube kanalında büyük ilgi görüyor.

Tokat’ta Unutulmaz Anlar

Alp Kırşan, Zile'deki Safrabolu evlerini andıran tarihi evleri, Kınalı Ali, Zile Kalesi ve ünlü Jul Sezar’ın “Veni Vidi Vici” sözünün geçtiği yerleri ziyaret etti. Kent merkezinde tarihi Sulu Sokak Çarşısı ve damak çatlatan lezzetiyle Tokat kebabı, Alp Kırşan’ın aklında kalanlar arasında yer aldı. Ballıca Mağarası da Alp Kırşan'ın dikkatini çeken doğal güzellikler arasında yer aldı.

Muhabir: Burhan Arar